Magis

 

Milano sokaklarında yürürken Magis’in dükkanına denk geldim. Takipçilerimiz bilir, Magis birkaç yıldır Domus Academy Product Design master programı burs yarışmalarına sponsor oluyor. Örneğin 3 sene önce ortak kullanım alanları için bank tasarımı istemişti. Ve bizim öğrencimiz İTÜ mezunu %50 burs ile Domus’ta master yapma hakkı kazanmıştı. Hala örnek proje olarak  saklar, yarışmaya katılacak öğrencilerimize örnek olarak gösteririz.

Bazen işin içeriğinden çok onu nasıl anlattığınız, sadelik ve yalınlık daha önemlidir. İşte bursu kazanan öğrencimizin çalışması da aynen böyleydi.

Bir sonraki sene ise Magis, bar taburesi istedi yarışmaya katılan adaylardan. MAgis’in marka kimliğini yansıtacak, sade ve şık bir çalışmaydı istenilen. Bu sene ise yine 2 sene öncekine benzer Public Spaces kullanımına uygun ama aynı zamanda geleceğin trendlerini yansıtan innovatif ve mantıklı bir tasarım isteniyor.

20170325_18343420170325_18344320170325_183449

Magis’in vitrin tasarımı bile çalışmanıza ilham verecektir. Domus Academy Eylül başlangıçlı Product Design masterında burslu olarak okumak istiyorsanız (%60, %50 veya %40) Magis markasının sponsorluğunda düzenlenen yarışmaya katılın. Orjinal burs metnini istemek için Domus Türkiye resmi kayıt ofisi Vera Eğitim’in aşağıdaki formunu doldurmanız yeterli. Son başvuru tarihi 17 Nisan 2017. Güzel bir proje üretmek için hala yeterli zamanınız var!

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın