Service Design webinarı

Dün Polidesign Service Design master programı için online webinara katıldık. Polidesign, Service Design alanında teorik ve uygulamalı eğitim veren bir üniversite.

Eğitim Ekim ayında başlıyor ve 1 yıl sürüyor. Teorik eğitimin ardından 5 farklı firma ile projeler yapılıyor. Proje döneminden sonra da 3 ay staj dönemi var. Staj için okul öğrencileri firmalarla görüştürüyor ve öğrenci kabul gördüğü firmada staja başlıyor. Eylül ayında da öğrenciler final sunumlarını yapıp mezun oluyorlar.

Service Design master programı için anlaşmalı firmalardan bazıları: Barilla, Eataly, Deloitte Digital, Intesa Sanpaolo.

Eğitim ücreti 12.000€. Başvuru yapmayı planlayan öğrencilere ise güzel bir haberimiz var. 30 Nisan’a kadar devam eden bir burs imkanı.

Başvurularla ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru şartlarını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurarak bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Vera Eğitim Danışmanlık Polidesign Türkiye resmi temsilcisi.

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polidesign, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s