Venedik Ca’ Foscari Üniversitesi’nden Carlo ile sohbetimiz

Dün Hilton Otel’de Venedik Ca’ Foscari Üniversitesi’nden Carlo ile güzel bir sohbetimiz oldu.

Ca’ Foscari, İtalya’nın en eski devlet üniversitelerinden biri. 4 tane İngilizce lisans programı var.

Economics and Business

Business Administration and Management

Philosophy, International Studies and Economics

Digital Management

Venedik, öğrenci hayatı için çok yaşanılası bir yer. Ulaşım, hayat kalitesi ve kolaylık anlamında. Carlo da aynısını söyledi. 18 19 yaşında bir gencin Roma ve Milano’ya göre Venedik’te yaşamasını tavsiye etti. Kendisi de bu üniversitede okumuş ve akademisyenlik yapıyor.

Ca’ Foscari Universitesi’nde eğitim ücreti yıllık 1900 €. Ekonomik bir seçenek arayanlar için hem kaliteli bir eğitim hem de uygun. Tabi ki kabul almak kolay değil. Gerekli belgelerin arasında B2 seviyesinde İngilizce (IELTS 5.5) ve transcript, motivasyon mektubu gibi belgeler var. Son başvuru 30 Nisan 2017.

Detaylar ve bilgi için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim, Ca’ Foscari resmi Türkiye temsilcisidir, başvuru ve kayıt işlemlerimiz ücretsizdir.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Business Administration, Venedik Ca' Foscari, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın