Naba yaz kursu burs yarışma sonuçları

Naba yaz kursu için açılan “Italian Lifestyle and Culture” konulu burs yarışmasından daha önce bloğumuzda bahsetmiştik. Yarışma ile toplamda 20 öğrenciye 2 haftalık kurs ücreti üzerinden %50 burs verilecekti.

Heyecanla beklediğimiz burs yarışmasının sonuçları açıklandı. Başvuru yapan öğrencilerimizden 3 tanesi burs almaya hak kazandı. Kendilerini tebrik ediyor ve onlarla gurur duyuyoruz. İnşallah kurs sonrası da güzel haberlerini almaya devam ederiz. 🙂

Siz de İtalya’da yaz kursuna katılmak ya da gelecek sene burslardan haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki kayıt formunu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, Interior Design, NABA, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın