Polimoda geliyor!

firenze-tugce

26 Mart Pazar 2017 günü Polimoda ile beraber IEFT eğitim fuarında olacağız.

İtalya’nın moda alanında en seçici, reklama önem vermeyen ama bir o kadar da itinalı eğitim veren okulu Polimoda.

Geniş ve tarihi bir kampüsü, modern ve teknolojik bir laboratuarı olan (Scandicci laboratuarlarını görmelisiniz) Polimoda Floransa’da bulunuyor ve modanın bir çok dalında eğitim veriyor.

Polimoda ile en son yaklaşık 7 -8 yıl öncesinden Türkiye’de aktiviteler düzenlemiştik. Aklımda kalan İTÜ moda tasarımı öğrencilerine yaptığımız bir sunum var.

Bunca zamandan sonra, üstelik bir çok meslektaşımızın Türkiye seyahatini iptal ettiği bugünlerde Polimoda’dan ziyaretçi ağırlamak bizim için bir zevk olacak.

IEFT Eğitim fuarı İstanbul Kongre Merkezi’nde 12:00 – 18:00 saatleri arasında olacak. Polimoda’ya başvurmak isteyenler fuar kalabalığı yerine yetkili ile birebir görüşmek isterlerse, ertesi gün 27 Mart Pazartesi günü Bostancı’daki ofisimizde görüşebilecekler. Okul yetkilisi öğrencilerin portfolio’larını değerlendirecek ve Polimoda’ya kabul şartları hakkında tüyolar verecek.

Polimoda yetkilisi Pazartesi günü öğleden sonra uçağı olduğundan kısıtlı sayıda öğrenci ile görüşecektir. Lütfen birebir görüşme için randevu alınız: vera@veraedu.com 0216 504 20 12

Veya kolayca aşağıdaki formu doldurunuz.

Not: Resim yıllar önce bir Polimoda ziyareti sonrası Arno nehri kıyısından

villa-favard-polimoda-veraedu

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Buying, Fashion Design, Fashion Startup, Fashion Styling, Polimoda, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın