Domus Academy product design master bursu

product-design

Domus Academy Product Design master burs yarışması için bu seneki burs konusu “2040 Envisioning Magis.” Yarışma Magis firması işbirliği ile açıldı. Katılımcılardan şehir ortamında kullanılacak bir obje için yeni bir perspektif yaratmaları isteniyor. Bu bir sandalye, bank, piknik masası ve benzeri objelerden biri olabilir. Proje detayları için lütfen bizden orjinal metni isteyin.

Burs başvurusu için neler hazırlanacak?

-Maksimum 5 A3 proje paftası

-Maksimum 1 A4 proje açıklaması

-Portfolyo

-CV

-Motivasyon mektubu

-Transkript ve diploma (son sınıf öğrencilerinden öğrencinin öğrenci belgesi alması yeterli)

-Domus Academy başvuru formu

Son başvuru tarihi 17 Nisan. Sonuçlar 11 Mayıs’ta email yoluyla açıklanacak.

Burs yarışması ile Domus Academy eğitim ücreti 28.600€ üzerinden birer kişiye %60, %50 ve %40 burs, 2 kişiye de %20 burs verilecek.

Domus Academy başvuru formu ve yarışmanın orjinal metni için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bilgilerinizi bırakın size en kısa sürede geri dönüş yapalım. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın