Domus Academy Luxury Brand Management bursu

brand-management

Domus Academy Luxury Brand Management masterı için burs yarışması bu sene “Museo Salvatore Ferragamo” işbirliği ile açıldı. Yarışmanın konusu:”Art Foundation: The Power of Heritage.” Katılımcılardan Salvatore Ferragamo müzesinin konumunu güçlendirmek için somut ve yenilikçi öneriler sunmaları isteniyor. Konu yoruma açık olduğundan lütfen bizden yarışmanın orjinal metnini isteyin.

Yarışmaya katılmak için hazırlanacak belgeler:

– Proje açıklama ve görsellerinin olduğu 10 sayfalık bir sunum dosyası

-CV

-Motivasyon mektubu

-Transkript ve diploma (Üniversite son sınıfta okuyanlar öğrenci belgesi ile başvuru yapabilir.)

-Domus Academy başvuru formu

Burs başvurusu için son gün 7 Nisan 2017. Sonuçlar 4 Mayıs’ta email yoluyla açıklanacak.

Burs miktarları:

Yarışma sonunda birer kişiye %60, %50 ve %40, 2 kişiye de %20 burs verilecek. Burs Domus Academy eğitim ücreti 28.600€ üzerinden verilecek.

Başvuru formu ve burs yarışmasının orjinal metnini aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizden isteyebilirsiniz. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın