Information Design masterı

ibm

Domus Academy Milano yeni bir master programı başlattı: Information Design

Internetin yaygınlaşması ve sosyal medya araçlarının çoğalmasıyla her alanda çok büyük bilgi yığılmaları oluştu. Bazı veriler önemsizken, bazıları oldukça önemli olabiliyor. Modern ve yenilikçi firmalar için bu bilginin analizi oldukça önemli. Trendleri saptamak olsun, beğenilen ürünleri tespit etmek olsun, şikayetleri görüp sorunları çözmeye kadar faydaları sayısız.

Information Design master programının ilk amacı bu verilerin analiz edilmesi, süzülmesi, ayıklanması ve düzenlenmesi. Yenilikçi ve önemli bir master programı.

Domus Academy ilk defa Eylül 2017’de başlayacak olan bu master programı için bir de burs yarışması açtı. IBM sponsorluğunda olan bu yarışmanın konusu “Moda sektörü için internette ve sosyal medya kanallarında yer alan bir sürü bilginin analizine yönelik bir araştırma”

3 ay stajı dahil toplam 1 yıl süren masterın normal ücreti 28 600 €. 1.lik ödülü %60 burs, 2.lik ödülü %50 burs ve 3.lük ödülü %40 burs. Ayrıca 2 kişiye mansiyon verilecek.

Son başvuru tarihi 17 Nisan 2017. Hazırlanacak evrakların listesi, evrakların hazırlanış şekli ve yarışma konusunun detaylı metni için Domus Academy resmi temsilcisi Türkiye ofisi Vera Eğitim’e email atabilirsiniz (vera@veraedu.com) veya aşağıdaki formu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz:

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, information design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın