Domus Academy’de burslu Business Design masterı

business

Domus Academy’de Eylül’de başlayan master programları için açılan yarışmaları duyurmaya devam ediyoruz. Bu programlardan biri de Business Design. Business Design bölümü hem işletme-ekonomi gibi alanlardan hem de tasarım alanlarından öğrenci kabul eden bir bölüm. Portfolyo ya da çizim şartı yok. Yarışmaya mezunlar ya da üniversite son sınıfta olan öğrenciler katılabiliyor.

Yarışma “Coca Cola Company” sponsorluğunda açıldı. Yarışmanın konusu:”How experimental entrepreneurship can innovate through design concepts and methodologies” Adaylardan, Coca Cola’nın marka değerini yükseltecek yenilikçi ama uygulanabilir bir proje hazırlamaları isteniyor. Yarışma yoruma açık olduğundan lütfen orjinal burs metnini bizden isteyin.

Hazırlanacak evraklar

-Yarışma projesi (maksimum 3 A4 sayfa ya da 10 sayfalık powerpoint sunum)

-CV

-Motivasyon mektubu

-Transkript ve diploma (son sınıf öğrencileri öğrenci belgesi alacak)

-Başvuru formu

Yarışmaya son başvuru 7 Nisan 2017. Yarışmanın sonuçları 4 Mayıs’ta email yolula duyurulacak.

Burs miktarları

Yarışma ile eğitim ücreti 28.600€ üzerinden toplamda 5 adet burs verilecek.

Birer kişiye %60, %50, %40 ve 2 kişiye de %20.

Yarışma hakkında detaylı bilgi, başvuru formu ve orjinal burs metni için lütfen aşağıdaki bilgi talep formunu doldurun size en kısa sürede geri dönelim. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Business Design, Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın