Polidesign Strategic Design webinarı

strategic-design

Politecnico di Milano Polidesign İngilizce master programlarından Strategic Design ile ilgili güncel bilgiler geldi. Başvurular devam ediyor. Başvuru için çizim ya da portfolyo istenmiyor.

Başlangıç tarihi: Ekim 2017

Bitiş tarihi: Ocak 2019

Eğitim ücreti: 12.800€

Kontenjan: 35 kişi

Programla ilgilenenler için ise güzel bir imkan. Haftaya “Building new Businesses through Design: Get your Strategic Design” konulu bir webinar yapılacak. Webinar: 15 Şubat Türkiye saati ile 17.000’da. Ajandalarınıza not etmeyi unutmayın. Webinar’da program, workshoplar, anlaşmalı firmalar, başvuru koşulları ve mezunlarla ilgili bilgi alabileceksiniz. Webinarda konuşmacı olarak bölüm direktörü Cabirio Cautela, Strategic Design mezunu Laila Simonovsky ve kayıt ofisinden Elisa Piccini olacak.

Webinara kayıt için ve programla ilgili önden bilgi almak için aşağıdaki kayıt formunu doldurabilirsiniz. Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polidesign, Strategic Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın