Milano ev arkadaşı

Milano’da konaklama bulmak hep en zorlandığımız konu.

Okulların çoğu bu konuda destek sağlasa da, kişinin ihtiyacını karşılayacak nitelikte ev bulmak önemlisi. (bütçe, hijken, lokasyon vb. )

Milano’da güzel konaklama bulmanın kıymetini bildiğimizden sizinle bir odası boşalan bir evi paylaşmak istedik.

Ev sahibinin ağzından bilgiler:

Ev arkadaşim şubat sonu itibariyle evden çıkacaktır, evi kısaca anlatmak gerekirse Mor Hat Gerusalamme durağına 2 dakika Domodossola durağına 8 dakika mesafededir. Bovisa Kampüsüne ulaşım 15 dakika Centrale 25 dk, Garibaldi-Corso Como 10 dakika mesafededir. Son derece nezih italyan ailelerinin yaşadığı bir apartman ve sokaktır. 20 adım mesafede italyanın en iyi süpermarketi Esselunga vardır. Alt kat erkek kuaförü yanı BMW showroomudur. 200 metre mesafede 24 saat açık carrefour vardır. 2+1 amerikan mutfak, tam donanımlı evdir. Odada çift kişilik yatak,çalışma masası,dolap mevcuttur. 1 MART giriş tarihidir.

Milano’ya ilk defa gidecek olan biri için güzel bir fırsat. Hazır kurulu düzene gidecek. Evin mutfak ve banyosu tertemiz. Birkaç resim paylaşıyoruz.

casa.jpgcucina.jpgbagno.jpg

Her iki tarafa da bir faydamız olsun,yardımcı olalım. İlgilenenler aşağıdaki formu doldurup iletişim bilgilerini alabilirler.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın