Domus Academy Fashion Design master bursu

Domus Academy’de Eylül ayında başlayan Fashion Design master programı için burs yarışmasının detayları duyuruldu. Yarışma Vogue Talents işbirliği ile açıldı. Yarışmanın konusu “Call for Talents”.

mfd_1700_competition

Yarışma ile katılımcılardan kişisel bir temadan ilham alınarak oluşturulan, minumum 5 adet outfitten oluşan bir kapsül koleksiyon hazırlamaları isteniyor.

Koleksiyonun içerisinde neler yeralacak?

-500 kelimelik konsept yazısı

-Moodboard

-Teknik çizimler (minumum 5 adet)

-Renk paleti ve malzeme çizelgesi

-Moda çekimi (minumum 1 kıyafet)

Koleksiyon haricinde ise istenenler portfolyo, CV, motivasyon mektubu, diploma/geçici mezuniyet belgesi (mezunlar için) ya da öğrenci belgesi, transkript, başvuru formu.

Son başvuru ne zaman?

Burs için son başvuru tarihi 7 Nisan Cuma günü.

Burs oranları ne kadar?

Eğitim ücreti üzerinden birer kişiye %60, %50 ve %40, 2 kişiye ise %20 oranında burs verilecek. Eğitim ücreti 28.600€. (EU öğrenciler için 16.990€)

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Burs sonuçları 4 Mayıs Perşembe günü açıklanacak.

Yarışmaya katılmak için başvuru formunu ve orjinal burs metnini aşağıdaki bilgi talep formunu doldurarak ya da bize CV’nizi email atarak isteyebilirsiniz. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. (bilgi@veraedu.com)

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Fashion Design kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın