Domus Academy mezunlarından Bahar Öztok’un başarısı

İtalya’ya mastera giden öğrencilerimizi İtalya’daki eğitimleri boyunca ve hatta mezun olduktan sonra da takip etmeye devam ediyoruz. Son zamanlarda Domus Academy’den mezun olan öğrencilerin başarıları bizi çok gururlandırıyor. :) Bu başarılardan biri de Bahar Öztok’un.

Bahar, Domus Academy’nin Interni işbirliği ile açtığı “Design Magazine Cafe” adlı  dünya çapındaki yarışmada 3.lük  ödülü kazandı ve Şubat 2015’de başlayan Interior and Living Design bölümünde %30 burs ile master yapma hakkı elde etti. Master programının içerisinde verilen ve sadece 1 öğrenciye tanınacak bir hak olan stajını Patricia Urquiola Studio’da tamamladı.

Master programından birincilikle mezun oldu. Stajındaki başarısından dolayı Patricia Urquiola Studio’dan iş teklifi aldı ve çalışmaya başladı. Bahar bu güzel haberi bizimle böyle paylaşmıştı.

“Merhaba,

Dün Milano’ya döndüm. Staj yaptığım Urquiola Studio’da işe başladım bir süre daha buralarda gözüküyorum bakalım :) Çalışma ortamını da stüdyoyu da çok seviyorum. Burada olmak büyük bir şans oldu benim için.

Görüşmek üzere”

patricia-urquiola studio bahar oztok.jpg

Bahar’ı bu başarısından dolayı çok tebrik ediyoruz. Umarız bize hep güzel haberler verir.

Vera Eğitim Danışmanlık – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi

0216 504 20 12 – vera@veraedu.com

Güncelleme: Daha sonra Kasım 2016’da W Hotel İstanbul’da düzenlediğimiz, ünlü mimar Dante Donegani’nin de konuşma yaptığı tasarım haftası etkinliklerinde eski bir Domus mezunu olarak bizi yalnız bırakmayıp, seminerde ilham verici konuşmasıyla gençlere örnek olan Bahar’a teşekkür ediyoruz.

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, furniture design, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s