Polimoda moda tasarım bölümü sene sonu defilesi

Geçtiğimiz Haziran ayındaki Polimoda ziyaretimde Fashion Design öğrencilerinin sene sonu defilesine katıldım. Defile akşam 21.00’da “Palazzo Strozzi” deydi. En iyi İtalyan Rönesans saraylarından biriymiş. Oldukça büyük bir yapı. 3 farklı sokağın ortasında yer alıyor.

polimoda3

Defilenin başlamasına 15 dakika kala girişte buluşma noktasındaydım. İnanılmaz bir kalabalık vardı. Sokakta ilerlemek adım adımdı. Kameralar, fotoğrafçılar, birbirinden şık kadınlar ve erkekler. Defile için Palazzo Strozzi’nin avlusu hazırlanmıştı. İnanılmaz güzel bir atmosfer vardı içeride. Biz çok şanslıydık grubumuz ön sıranın hemen arkasındaydı. 🙂

Ve defile başladı. Kıyafetler, müzik, ışıklar, mankenler sanki ünlü bir markanın yeni sezon defilesiydi. Herşey oldukça profesyoneldi. Bu defile ile bir kez daha Polimoda’nın moda eğitimi için doğru adres olduğunu anladım. Defile bittiğinde avludaki herkes bu işin mimarı öğrencileri ve hocalarını dakikalarca ayakta alkışladı. Hepsinin yüzünde mutluluk ve gurur vardı. Benim için oldukça etkileyici ve güzel bir deneyim oldu.

Geceden fotoğraflar:

img_1322

img_1354

img_1366

img_1385

img_1389

img_1392

Siz de bu deneyimin bir parçası olmak ve Polimoda’da okumak istiyorsanız detaylı bilgi için bize email atabilirsiniz. (bilgi@veraedu.com)

Vera Eğitim Polimoda Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Fashion Styling, Polimoda kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın