Polidesign “Become a Car Designer” webinarı

car-design

İtalya’da araç tasarımı üzerine master yapmak isteyenler için güzel bir imkan. Politecnico di Milano Polidesign’da “Become a Car Designer” konulu bir webinar var. Webinar 18 Ocak Çarşamba günü İtalya saati ile 4.30’da. (Bizim saatimize göre 6.30’da.)

Politecnico di Milano Polidesign’daki Transportation & Automobile Design master programı 26 Nisan 2017’de Milano’da başlıyor. B1 seviyesinde İngilizce bilmek yeterli. İtalyanca öğrenmenizi ise okul tavsiye ediyor. İster Türkiye’de öğrenmeye başlayabilirsiniz isterseniz de gittiğinizde bir kursa yazılabilirsiniz. Eğitim ücreti 12.500€.

Başvuru yaparken en önemli iki kriter portfolyo ve motivasyon mektubu. Başvurudan sonra ise bir skype mülakatı yapılıyor. Bu mülakata hazırlıklı olmak önemli. Bu konuda endişeniz olmasın daha önce mülakata giren öğrencilere neler soruldu destek oluyoruz.

Webinara kayıt yaptırabilir ve okulla, bölümle, eğitim sistemi ilgili aklınızdaki soruları sorabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Webinara kayıt için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, Polidesign, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s