Naba üniversite programları için burslar açıldı

naba

Haftaya güzel bir haberle başlıyoruz. Naba’daki 3 yıllık üniversite programları için burs yarışması bugün açıldı. Burs yarışması ile eğitim dili İngilizce olan Design (Interior Design-Product Design), Fashion Design ve Graphic Design and Art Direction programlarından burs kazanmak mümkün.

Burs yarışması için hangi belgeler hazırlanacak?

  1. Naba başvuru formu
  2. Burs başvuru formu
  3. Portfolyo
  4. Motivason mektubu
  5. Diploma (mezunlar için) veya öğrenci belgesi (12. sınıf öğrencileri için)
  6. Transkript
  7. Pasaport kopyası

Burs oranları nedir?

Burs yarışması ile toplamda 6 öğrenciye eğitim ücreti üzerinden %40 burs verilecek.

Son başvuru tarihi ne zaman?

Burs yarışmasının son başvuru tarihi 10 Mart 2017. Bu tarihe kadar belgeler email yoluyla Vera Eğitim’e iletilmiş olmalı. (vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com)

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar email yoluyla 31 Mart 2017’de açıklanacak.

Orjinal burs metnini, Naba başvuru formunu ve burs başvuru formunu aşağıdaki bilgileri doldurarak bizden isteyebilirsiniz. Vera Eğitim Naba Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın