Beyoğlu Çikolatası

Dün tam da bir kahve içelim şu camın önünde, biraz ara verelim derken kapı çaldı. Kargo elemanını görünce şaşırmadık. Zaten sık sık gelip öğrencilerin kabul evraklarını bırakıyor. Ama bu sefer elinde döküman yerine kutu vardı. Meğer IEFT fuarcılık bize yeni yıl hediyesi göndermiş. Tatlı teneke kutusunda Beyoğlu Çikolatası. Kahveye yetişti. Böyle küçük mutluluklar gibisi yok. Sektörde beraber, uyumlu, ahenkli takım çalışması yapmak da işin diğer artısı. Teşekkürler IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları, inşallah önümüzdeki senelerde de İtalyan Okulları ile fuarınızda yer almaya devam edeceğiz.

çikolata ieft.jpg

Mutlu Yıllar

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın