Yaz kursuna gidenler nerede kalacak?

ibis Milano Centroİtalya’ya yaklaşık 15 yıldır öğrenci gönderiyoruz. Dil kursu olsun, master eğitimi olsun veya 3 yıllık üniversite olsun, her zaman en zorlandığımız konu konaklama konusu oluyor. Malesef her okulun konaklama imkanı nitelikli değil, veya seçeneği kısıtlı. Bilen bilir, İtalya’daki okullarda yurt sistemi yok. Üniversite için şehir değiştiren İtalyan öğrenciler bile paylaşımlı öğrenci evlerinde kalıyor. Burada belli bir konfora alışmış olanTürk öğrenciler, öğrenci evlerini beğenmeyebiliyor. Ya da paylaşımlı odada kalanlar ev arkadaşından memnun olamayabiliyor. Bu tarz sorunları yaşasak da elimizden geldiğince ek takviye ve desteklerle öğrencilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Örneğin Milano’da bize yardımcı olan, ana dili gibi Türkçe konuşan bir İtalyan tercümanımız var. Ya da yılların referansıyla birikmiş olan güvenilir emlakçı listesi gibi.

Neyse ki Marangoni bu sene harika bir iş yapmış, yaz kursları için merkezi bir otelle anlaşmış:

Hotel Ibis Milano Centro

http://www.ibis.com/it/hotel-0933-ibis-milano-centro/index.shtml

Kahvaltı dahil, ücretsiz fitness salonu kullanımı ve otel içi yeme içme’de tabldot menu secenekleri gibi imkanlar sunmuş.

ibis-milano-2

Bu sene Marangoni yaz kursları bir başka güzel olacak, şimdiden tahmin edebiliyoruz. Öğrenciler hem okuluna gidecek, hem de turist gibi 3 harika hafta geçirecekler.

Marangoni resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim, bilgi için: vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın