Marangoni 2017 yaz programları

 

marangoni_students_carouselModa alanında dünyaca üne sahip bir okul olan Marangoni’nin 2017 yaz programları belli oldu. Marangoni’nin Milano dışında Floransa, Paris ve Londra’da kampüsleri var. Her kampüste, farklı seviyelerde, farklı sürelerde ve farklı ücrette çok çeşitli eğitimleri var. Sizlere en çok talep gören ve ana kampüs olan Milano’daki ve son açılan İtalya’nın diğer şehri Floransa’daki yaz kurslarını özetleyeceğiz.

Marangoni’nin Milano ve Floransa kampüsündeki 2017 yaz programları hangileri?

Social media for fashion (2 hafta)

The art of fashion illustration

Marketing for luxury

The art of textiles and print (Floransa)

Fashion buying

Fashion business

Fashion image and styling

Fashion photography

Fashion visual merchandising

Fashion design

Trend forecasting

History of Italian art (Floransa)

Interior design

Product design

Hangi tarihlerde kurs veriliyor?

2 haftalık olan Social media for fashion kursu 17 – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında, diğer bütün kurslar ise 3 hafta sürüyor ve 26 Haziran – 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında olacak.

Kursun eğitim dili İngilizce.

Ücretler ne kadar?

Ücreti ise 4100 Euro. Çift kişilik odada konaklama dahil 5500 €. Eğer tek kişilik odada kalmak isterseniz ücret 5900 € oluyor. Fakat tek kişilik konaklamalar kısıtlı olduğundan, erken kayıt tavsiye ediliyor.

2 hafta süren social media for fashion kursunun ücreti ise 3100 Euro. Çift kişilik odada konaklama ücretiyle beraber 4200 €.

Gerekli belgeler nelerdir?

Başvuru için gerekli belgeler, başvuru formu ve pasaport. Belgeler emaille okula iletiliyor. Onay geldikten sonra ödeme dekontunu okula iletiyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için, Marangoni Türkiye resmi temsilcisi Vera Eğitim’den bilgi alabilirsiniz, başvuru formunu talep edebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion Styling, Interior Design, Marangoni, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın