Marangoni denklik aldı

Uzun süredir beklenen güzel haber sonunda geldi. Geçtiğimiz sene İzmir konsolosluğundan bir öğrencimiz böyle bir fısıltıdan bahsetmişti ama yazılı ve resmi bir haber alamamıştık.

Güzel haber email kutumuza düşünce ilk iş blogta duyuralım istedik. Marangoni’de her bölümün denkliği yok. Belli başlı bölümler MIUR ve YÖK’ten onaylı.

Örneğin en çok tercih edilen moda tasarımıyla ilgili 3 ayrı branş var. Her birinin denkliği var:

Fashion Design Womenswear

Fashion Design Menswear

Fashion Design Accessories

(Diğer denklik alan üniversite programları için bize email atabilirsiniz: vera@veraedu.com)

Denkliği olan üniversite eğitimlerinin kabul şartlarında da değişiklikler oldu. Artık bir sınav ve mülakat yapılacak. Bu haber İtalya’ya gitmeyi hedefleyen öğrencilerimizde büyük heyecan ve coşku yarattı. Şimdiden öğrenciler hızlı hızlı çalışmalarını yetiştiriyor.

Geçtiğimiz hafta Milano’daydım. Çok şık bir bölge olan Montenapoleone’de yer alan Marangoni’nin önünde resim çektirmeden geçmeyeyim dedim. Bu fotograf da Marangoni’nin denklik haberini kutlamak için olsun!

Detaylı bilgi ve başvuru için Marangoni Türkiye resmi Temsilcisi Vera Eğitim 0216 504 20 12 / vera@veraedu.com

img-20161105-wa0050

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın