Dante Donegani ile bir gün

img-20161111-wa0006

Geçtiğimiz Cuma günü, 11 Kasım 2016, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimar Dante Donegani’yi misafir ettik. Uzun yıllar Domus Academy master okulunun product design bölümü başkanlığını yapan Dante Donegani, Italian Career Days, etkinliğimiz kapsamında konuşmacıydı.

Bütün gün süren panelde İtalya’dan çok kıymetli konuşmacılar vardı. Emmanuel Ruffo, Damiano Antonazzo ve Line Christiansen gibi ama herkesin tanıdığı ve yakından takip ettiği Dante Donegani’ye ilgi büyük oldu.

Donegani, bir dönem Kelebek Mobilya için de danışmanlık verdiğini ve Amerika’da MoMA’da sergilenen çalışmalarını anlattı. Özellikle aydınlatma projeleri ve Japonya’da popüler olan ev tasarımı akıllarda kaldı. Bu tarz aktiviteler vizyonumuzu geliştiriyor. Tasarıma ve dünyaya bakış açımızı genişletiyor, farklı bir pencereden bakmamızı sağlıyor.

img-20161111-wa0015İtalyan Kariyer Günleri adını verdiğimiz 2 günlük aktivitemiz heyecanla tamamlanmış oldu.Önümüzdeki günlerde bu eventten başka haberler de paylaşacağız. VERA EĞİTİM danışmanlık olarak her sene yenilikçi aktiviteler düzenlemek, NABA ve Domus Academy’den aldığımız dünyadaki en iyi temsilcilik ofisi “top partner” sertifikamızın hakkını vermek için çalışmalara devam ediyor olacağız.

Domus Academy ve NABA Türkiye resmi temsilciliği: VERA EĞİTİM, vera@veraedu.com, 0216 504 20 12

 

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s