Italian Career Days – 11 Kasım Cuma günü W Hotel Maçka’dayız

program

Domus Academy ve NABA ile gerçekleştireceğimiz “Italian Career Days” 11 Kasım Cuma programı da belli oldu. Cuma günü master yapmak isteyen öğrencileri dolu dolu bir gün bekliyor.

Katılım ücretsiz, fakat yer kısıtlı olduğundan mutlaka rezervasyon yapmak gerekiyor. Katılım için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanızı ya da CV’nizi vera@veraedu.com adresine iletmenizi rica ediyoruz. Detaylı bilgi için ise organizasyondan sorumlu tasarım ajansımız 700dcc ile iletişime geçiniz: info@700dcc.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Brand Management, Business Design, Car Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion Styling, Interaction Design, Interior Design, NABA, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın