Tasarım öğrencileri için portfolio değerlendirme – W Hotel Maçka

poster-0412 Kasım Cumartesi günü W Hotel Studio Maçka’da İtalya’nın önemli tasarım üniversitelerinden NABA’nın yetkilisi Damiano Antonazzo, lise öğrencilerine okulu ve İtalya’da eğitimi anlatan bir sunum yapacak.
Hemen ardından portfoliolarını getiren öğrenciler, tek tek portfolioları hakkında değerlendirme alacak.
Programda okulun akademisyenlerinden, dünyaca ünlü tasarımcı Emmanuel Ruffo da “Geleceğin tasarım trendleri” hakkında bir sunum gerşekleştirecek.
Katılım ücretsizdir, yalnız salon çok büyük olmadığından kayıt olmak gerekmektedir.
Katılmak isteyen öğrencilerin “12 Kasım NABA” başlıklı bir email ile bize iletişim bilgilerini iletmelerini rica ederiz. bilgi@veraedu.com / Vera Eğitim Bostancı İstanbul

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın