Polimoda Fashion Merchandising and Buying masterı

polimoda

Floransa’daki okulumuz Polimoda’da moda alanında master yapmak isteyenlere yönelik spesifik programlar sunulmakta. Bunlardan biri de Fashion Merchandising and Buying master eğitimi. Bugün kısaca bu program hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Polimoda – Fashion Merchandising and Buying

Başlangıç tarihi Ocak 2017

Eğitim dili İngilizce

Eğitim süresi 9 ay

Eğitim ücreti 21.000 Euro

Programın içeriğinde 3 temel alan işleniyor:

  • Moda sistemi: Trendler, materyaller, ürünler, markalar, ticari fuarlar, offline mağazalar
  • Yönetim araçları: Moda satın alma ve alışveriş teknikleri, operasyon, perakende yönetimi, görsel mağazacılık
  • Kategorilere odaklanma: Giyim, deri ürünler, ayakkabılar, örgü giysiler, parfümler

Eğitim planı ise 12 ana dersten oluşuyor. Bunlar: Fashion Merchandising&Buying 1&2, Buying Techniques, Textile Science, Fashion Trend Lab, Operations and Logistics, Contemporary Fashion, Fashion Branding, Fashion Trade Marks, Customer Relationship Management, Business and Retail Management, Visual Merchandising ve Photoshopping.

Başvurular devam ediyor. Başvuru şartları ve gerekli evraklar için Polimoda Türkiye resmi temsilcisi Vera Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

Vera Eğitim Danışmanlık – Bostancı / İstanbul

0216 504 20 12, bilgi@veraedu.com, vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Buying, Polimoda kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın