Politecnico Yacht Design Webinarı

Politecnico di Milano – Polidesign’ın 1 yıl süren, İngilizce dilindeki masterı Yacht Design için bugün Türkiye saatiyle 19:00’da bir webinarı olacak. Web üzerinden online olarak program koordinatörü ve hocalarını dinleme imkanı ve sorularınızı sorma imkanı bulacaksınız.

İtalya’da yacht design masterı eğitimi veren (İngilizce dilinde) tek okul Politecnico di Milano Polidesign. Masterın ücreti 12 000 Euro. Ayrıca başarılı, portfoliosu beğenilen 4 öğrenciye financial aid bursu verilecek.

Webinar’a nasıl kayıt olacağınız bilgisi için Vera Eğitim’i arayarak destek alabilirsiniz: vera@veraedu.com, 0216 504 20 12

yacht-design-3yacht-2yacht-design

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Polidesign, Politecnico di Milano, Yacht Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın