İtalya’da tasarım

İtalya denilince ilk akla gelen konulardan biri tasarım. Bu yüzdendir ki İtalya’ya gönderdiğimiz öğrencilerin çoğu tasarımla ilgili alanlarda üniversite okumak istiyor.

smeg

Dünyaca ünlü bir sürü tasarım okulu var İtalya’da. Bu tasarım okullarının bazıları sadece master düzeyinde eğitim verirken, bazıları 3 yıllık üniversite eğitimlerine de sahip. Tasarım okullarının çoğu Milano’da. 2. sırada Floransa geliyor. Domus Academy, Marangoni, IED, Scuola Politecnica di Design, Florence Design Academy bunlardan sadece birkaçı. Her biri farklı yönüyle diğerlerinden ayrılıyor. Önemli olan öğrencinin ihtiyacını belirleyip, ona en uygun okulu seçmek!

Vera Eğitim Danışmanlık olarak sadece İtalyan okullarına yönelik danışmanlık veriyoruz. İtalya’da eğitim tecrübemizden faydalanmak ve 22 resmi temsilciliğimizle ilgili danışmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Business Design, Car Design, Domus Academy, Fashion Design, Florence Design Academy, Graphic Design, IED, Interior Design, Marangoni, NABA, Polidesign, Polimoda, SPD, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın