Apicius ile etkinlikler

apicius-logo-cmyk

Ekim’in son haftası İtalya Floransa’dan Apicius Gastronomi Okulu’nu ağırlıyoruz. Apicius bünyesinde 4 yıllık üniversite eğitiminden, 1 yıllık uzmanlık master programları ve 1-2 yıllık sertifika programları mevcut. Genel İtalyan mutfağı, baking and pastry, wine tasting, hospitality management vb. gibi çok çeşitli eğitimler sunan Apicius’un kendine ait, halka açık restoranı Ganzo ve pastanesi Fedora da leziz lezzetler sunarken, öğrencilerine staj ve çalışma imkanı sunuyor.

Apicius’un yetkilisi bayan Chiara Hanım ile Ekim’in son haftası beraber olacağız. 25 Ekim Salı günü İzmir St. Joseph’te lise öğrencilerine 1 aylık yaz programını anlatacağız. 26 Ekim Çarşamba IEFT eğitim fuarları kapsamında İzmir Hilton Otel’deyiz. 27 Ekim 2016 Perşembe günü Okan Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Gastronomi öğrencilerine İtalya’da Mutfak Sanatları alanında master yapmanın kariyerlerine katkısı konulu bir sunum, 28 Ekim 2016 Cuma günü ise ofisimizde birebir ilgili öğrencilerle toplantı olacak. Son olarak 29 ve 30 Ekim haftasonu tekrar IEFT eğitim fuarlarında İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de stand açacağız.

Özetle:

25 Ekim Salı: İzmir St. Joseph

26 Ekim Çarşamba: İzmir Hilton Hotel, IEFT Eğitim Fuarı

27 Ekim Perşeşme: İstanbul Okan Üniversitesi sunum

28 Ekim Cuma: Vera Eğitim Bostancı ofisi

29 -30 Ekim haftasonu: İstanbul Kongre Merkezi Harbiye, IEFT Eğitim Fuarı

Apicius ve yetkilisi Chiara Hanım ile tanışmak, portfolionuzu gösterip kabule bir adım daha yaklaşmak için size uyan tarihte aktivitenizi ajandanıza not edin. Ofisimizdeki görüşmeye katılmak için CV’nizi ileterek kayıt yaptırabilirsiniz.

Detaylar için: bilgi@veraedu.com

Apicius adını eski Roma’daki ünlü aşçıdan alıyor.

apicius.png

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın